Kreatywny miks.

Zmysłowa miękkość, szykowny wygląd, mieniąca się powierzchnia to cechy eleganckiego materiału jakim jest aksamit. Ten oto materiał stał się przebojem tapicerskim ostatnich sezonów we wnętrzach. Obijane są aksamitem pufy, krzesła, sofy- siedziska nie tylko w eleganckich salonach. Różne estetyki ścierają się stale w designie. Jednak ostatnimi czasy projekty o niebanalnych rozwiązaniach kradną serca nabywców. Kreatywny miks wykorzystujący tradycyjne wartości i nowoczesne dążenia dając wypadkową doskonałej formy.

Aksamit ma długi rodowód i stanowi symbol dostojności. Ten materiał o krótkiej okrywie włosowej, strzyżonej lub pętelkowej stworzony jest z krótkich nici, gwarantującej gładki i lśniący wygląd. Znakiem szczególnym jest zmiana odcienia w zależności od kąta padania światła i dzięki tej właściwości kocha go branża wnętrzarska i świat mody. Jeszcze do niedawna welur był dostępny tylko dla wąskiego grona najzamożniejszych, a obecnie dostępny dla każdego i w każdej formie, a na czoło popularności wychodzi pufa. Choć pufa wydaję się tylko dodatkiem pod nogi stanowi niepozorny dodatek, który może oczarować i przekształcić obraz przestrzeni.

Welurowe pufy i siedziska stanowią wyodrębnioną grupę asortymentu wnętrzarskiego, będącymi gwiazdami stylizacji, po które sięgają projektanci wnętrz. Dostępne są w przeróżnych kształtach i kolorach od walców po kanciaste kubiki z dodatkami typu pikowania i ćwieki.

Home Effect – niebanalne wnętrza

Home Effect

image

 

 

 

Menu