Opinie naszych klientów

Zleciłam Pani Agacie z Homeeffect metamorfozę kuchni. Bardzo jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam ze z tej mojej kuchni nic już się nie da wymyślić. Bardzo ale to bardzo mi się podoba. Polecam.

Renata T. z Gnojnika woj. małopolskie kuchnia 9m2

“Współpraca z panią Agatą to przyjemność i niezwykłe zadowolenie z efektów. Przygotowała kompleksowy projekt mojego mieszkania wraz z wizualizacjami. Jej pomysły, profesjonalizm pomogły stworzyć  przytulne oraz funkcjonalne wnętrze.   Gorąco polecam, aby skorzystać z usług oferowanych przez Panią Agatę.”

 

Damian, mieszkanie w Gdańsku, osiedle Morenova 40 m2

“Szczerze polecam współpracę z Home Effect. Zamówiliśmy projekt szeregu pokazowego naszej nowej inwestycji. Projekt wyszedł idealnie. Daliśmy pełną dyspozycyjność w realizacji z zastrzeżeniem, że ma być jasno i rodzinnie. Efekt końcowy podoba się nam i naszym klientom.  Polecam każdemu kto chce mieć niebanalny projekt i bezproblemową współpracę.”

MJM Development  dom szeregowy 90m2 ul. Rybacka Marki pod Warszawą

 

 

“Zleciłem wykonanie aranżacji kuchni i łazienki. Oba pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie z moim gustem i nowymi trendami. Pani Agata zaproponowała mi udogodniania, o których wcześniej nie myślałem. Polecam. “

Maciej z Gdańska

Bardzo udany remont z Home Effect. Wszystko odbyło się zdalnie. Pani Agata była kreatywna a wizualizacje dopracowane i fotorealistyczne. Dla mnie wizualizacje były niezmiernie pomocne przy dokonywaniu decyzji o wyburzaniu ściany pomiędzy kuchnią a salonem. Mogłem spokojnie spać po nocach – polecam remont z Home Effect . 

K. Dąbrowa Górnicza

Menu