Opinie naszych klientów

“To moje pierwsze doświadczenie pracy z architektem, który nie narzuca Ci swojej wizji, ale uważnie słucha i próbuje rozpracować jaki masz styl i jak się w niego wpasować proponując jednocześnie ciekawe rozwiązania. Co więcej to jedyny architekt, który na moje zapytanie o projekt przesłał kilka pytań doprecyzowujących by móc lepiej przygotować ofertę. Jest to pierwszy architekt który daje mi wolną rękę do ewentualnych zmian na etapie wykonawstwa mając na uwadze, że na koniec efekt ma podobać się mi. Jednym słowem – architekt profesjonalny, bez kompleksów. Pani Agata zrobiła dla mnie wspaniały projekt, wniosła poprawki i dawała pomysły pod kątem marketingu dla potencjalnego przyszłego klienta. Bardzo dziękujemy i polecamy gorąco.”

Urszula z Gdyni

“Polecam biuro projektowe Home Effect. Projektantka dzięki swoim pomysłom i połączeniu swoich koncepcji z naszymi oczekiwaniami wykonała kawał dobrej roboty. Pani Agata pracowała nad projektem aż do uzyskania efektu wow. Współpraca odbyła się w miłej atmosferze. Mam super wnętrze w stylu jaki mi się podoba i lubię wracać do domu po ciężkim dniu w pracy.”

Adam i Maria

“Serdecznie polecam za poważne podejście do zlecenia, za wykazywanie się dużą kreatywnością i cierpliwość do Klienta, a byłam wymagająca. Pani Agata czyta między wierszami i proponowała rozwiązania, o które mi chodziło a nie potrafiłam sama obrać w konkretne słowa. Pani Agata z Home Effect zaaranżowała nam cały dom, który wg mnie był mało ustawny a okazało się, że wszystko co zamarzyłam się w nim zmieściło. Mogłam się z Panią Agatą kontaktować w pilnych momentach remontowych co było bezcenne.”

Karolina i Bartek

“Zleciłam Pani Agacie z Home Effect metamorfozę kuchni. Bardzo jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam ze z tej mojej kuchni nic już się nie da wymyślić. Bardzo ale to bardzo mi się podoba. Polecam.”

Renata z Gnojnika woj. małopolskie kuchnia 9m2

“Współpraca z panią Agatą to przyjemność i niezwykłe zadowolenie z efektów. Przygotowała kompleksowy projekt mojego mieszkania wraz z wizualizacjami. Jej pomysły, profesjonalizm pomogły stworzyć  przytulne oraz funkcjonalne wnętrze.   Gorąco polecam, aby skorzystać z usług oferowanych przez Panią Agatę.”

 

Damian, mieszkanie w Gdańsku, osiedle Morenova 40 m2

“Szczerze polecam współpracę z Home Effect. Zamówiliśmy projekt szeregu pokazowego naszej nowej inwestycji. Projekt wyszedł idealnie. Daliśmy pełną dyspozycyjność w realizacji z zastrzeżeniem, że ma być jasno i rodzinnie. Efekt końcowy podoba się nam i naszym klientom.  Polecam każdemu kto chce mieć niebanalny projekt i bezproblemową współpracę.”

MJM Development  dom szeregowy 90m2 ul. Rybacka Marki pod Warszawą

 

 

“Zleciłem wykonanie aranżacji kuchni i łazienki. Oba pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie z moim gustem i nowymi trendami. Pani Agata zaproponowała mi udogodniania, o których wcześniej nie myślałem. Polecam. “

Maciej i Kasia z Gdańska

“Bardzo udany remont z Home Effect. Wszystko odbyło się zdalnie. Pani Agata była kreatywna a wizualizacje dopracowane i foto-realistyczne. Dla mnie wizualizacje były niezmiernie pomocne przy dokonywaniu decyzji o wyburzaniu ściany pomiędzy kuchnią a salonem. Mogłem spokojnie spać po nocach – polecam remont z Home Effect.” 

Dąbrowa Górnicza

Menu